AQUACEL® Extra™ pārsējs

AQUACEL® Extra™ brūču pārsējs ir piemērots vidēji vai izteikti eksudējošām brūcēm neinficētām brūcēm. Modernais pārsējs ir ražots, izmantojot Hydrofiber® tehnoloģiju, kas nodrošina pārsēja izcilo spēju sevī absorbēt un noturēt lielu šķidruma daudzumu, kā arī nodrošina mitru brūces dzīšanas vidi.

AQUACEL® Ag+ Extra™ pārsējs

AQUACEL® Ag+ Extra™ brūču pārsējs ir piemērots vidēji vai izteikti eksudējošām brūcēm, inficētām un neinficētām brūcēm. Modernais pārsējs ir ražots, izmantojot divas inovatīvas tehnoloģijas. Hydrofiber® tehnoloģija nodrošina pārsēja izcilo spēju sevī absorbēt un noturēt lielu šķidruma daudzumu, kā arī nodrošina mitru brūces dzīšanas vidi. More than silver tehnoloģija efektīvi apkaro bioplēvi un brūces infekcijas. Virsmaktīvās vielas šķidina grūti apkarojamo bioplēvi, bet pārsējā esošie sudraba joni iznīcina baktērijas, šķeļot to sieniņas un kodolus. Šo visu faktoru kopums ļauj brūcei kvalitatīvi dzīt.

AQUACEL® Foam pārsējs

AQUACEL® Foam pašlīpošajam pārsējam ir mīksts absorbējošs  putu spilventiņš, AQUACEL® kontaktslānis ar brūci, ūdensizturīga virsējā kārta, kas darbojas kā baktēriju necaurlaidīga barjera. AQUACEL® Foam pārsējs ir vienīgais putu izstrādājums, kam piemīt komforts, vienkāršība un AQUACEL® dziedinošās priekšrocības.

FoamLite™ pārsējs

Pirmās izvēles pārsējs pie brūcēm, kas jāpasargā līdz pilnai sadzīšanai. Lietojiet to uz ķirurģiskām brūcēm, uz šuvēm, plēstām brūcēm, kas nav jāšuj, uz brūcēm pēdējā dzīšanas stadijā un uz citām seklām brūcēm. Paredzēts maz vai neeksudējošu, hronisku un akūtu brūču dziedēšanai. FoamLite pārsējs ir plāns putu pārsējs ar ūdensizturīgu ārējo poliuretāna plēvi un absorbējošu putu spilventiņu ar perforētu, maigu, ādai draudzīgu silikona līmi.1 FoamLite pārsējs ir elastīgs un pielāgojas1 ķermenim pat vietās, kur to grūti uzlīmēt vai traucē apģērbs.

Lūdzu skatiet Aquacel® Foam vai FoamLite pilnu instrukciju, kas pievienota iepakojumā.

    1. In Vitro performance characteristics of FoamLite, ConvaTec WHRI 4680 MS 132.  04/25/16 data on file, ConvaTec Inc.

GranuFlex® hidrokoloīdu pārsējs

GranuFlex® hidrokoloīdu pārsejs ir sterils, mitrumu aizturošs brūču pārsējs, viegli vai vidēji smagi sulojošu brūču ārstēšanai.

GranuFlex® pārsējs absorbē brūces eksudātu un pretēji tradicionālajiem pārsējiem rada mitru vidi, kas:

  • veicina ķermeņa dabisko dziedniecisko procesu;
  • palīdz atbrīvot brūci no dzīvotnespējīgajiem audiem (autolītiskā atmirušo audu noārdīšanās), netraumējot jaunizveidojušos audus.

GranuFlex® pasta 30 g

GranuFlex hidrokoloīda pastu izmanto, lai aizpildītu dziļas brūces. Tā rada optimāli mitru visi brūcē un veicina dzīšanas procesus. Unikālais sastāvs attīra brūci, atsāpina, veicina granulāciju un dzīšanu.

GranuGel® hidrogēls 15 g

GranuGel® paredzēts daļēja un dziļu brūču, piemēram, kāju čūlu un izgulējumu ārstēšanai. Gēls rada mitru, dziedējošu vidi, kas veicina bojāto audu autolīzi.