AQUACEL® pārsēji

AQUACEL® tiek lietots jau 20 gadus, tas ienāca tirgū ar jaunu hidrošķiedru tehnoloģiju.

Divdesmit gadu laikā pārsējs ir uzlabots ar dažādām inovācijām.

Mūsdienās AQUACEL® sortimentā ir plašs brūču pārsēju klāsts – AQUACEL® Extra™, AQUACEL® Foam, AQUACEL® Ag+ Extra un AQUACEL® Ag Foam.

Pārsēji ir lietojami uz notīrītas, izskalotas brūces. Nelietojiet kopā ar pārsējiem ziedes vai smēres! Atstājami uz brūces līdz 7 dienām!

Mūsu AQUACEL® pārsēji ar sudrabu ir pirmā izvēle pie inficētām brūcēm vai brūcēm ar infekciju risku. Vienā pārsējā ir apvienotas divas spēcīgas tehnoloģijas: “More than silver” tehnoloģija nodrošīna spēju apkarot bioplēvi un mazināt infekciju, bet hidrošķiedru Hydrofiber tehnoloģija nodrošina izcilu spēju uzsūkt brūces eksudātu.

AQUACEL® Foam pārsējus lietojiet uz seklām, sulojošām brūcēm. Pārsējs ir maigi rozā krāsā un neizceļas uz ādas, tas ir pašlīpošs un ūdensizturīgs. Lietojiet AQUACEL® Foam arī uz dziļām brūcēm, tamponējot tās ar AQUACEL® Ag+ Extra.

Hidrošķiedru tehnoloģija

Kā hidrošķiedras strādā

Želejveida viela, kas rodas brūces eksudātam mijiedarbojoties ar hidrošķiedrām, rada optimālu vidi brūču sadzīšanai un samazina infekcijas risku.

Izpētiet mūsu produktu lapas, lai uzzinātu vairāk par modernajiem jaunākās paaudzes pārsējiem.

Hidrošķiedras darbība

Hydrofiber® Technology Key Features – Contours

Hydrofiber® Technology Key Features – Responds

Populārākie pārsēji

AQUACEL® Extra™ pārsējs

AQUACEL® Extra™ brūču pārsējs ir piemērots vidēji vai izteikti eksudējošām brūcēm neinficētām brūcēm. Modernais pārsējs ir ražots, izmantojot Hydrofiber® tehnoloģiju, kas nodrošina pārsēja izcilo spēju sevī absorbēt un noturēt lielu šķidruma daudzumu, kā arī nodrošina mitru brūces dzīšanas vidi.

AQUACEL® Ag+ Extra™ pārsējs

AQUACEL® Ag+ Extra™ brūču pārsējs ir piemērots vidēji vai izteikti eksudējošām brūcēm, inficētām un neinficētām brūcēm. Modernais pārsējs ir ražots, izmantojot divas inovatīvas tehnoloģijas. Hydrofiber® tehnoloģija nodrošina pārsēja izcilo spēju sevī absorbēt un noturēt lielu šķidruma daudzumu, kā arī nodrošina mitru brūces dzīšanas vidi. More than silver tehnoloģija efektīvi apkaro bioplēvi un brūces infekcijas. Virsmaktīvās vielas šķidina grūti apkarojamo bioplēvi, bet pārsējā esošie sudraba joni iznīcina baktērijas, šķeļot to sieniņas un kodolus. Šo visu faktoru kopums ļauj brūcei kvalitatīvi dzīt.

AQUACEL® Foam pārsējs

AQUACEL® Foam pašlīpošajam pārsējam ir mīksts absorbējošs  putu spilventiņš, AQUACEL® kontaktslānis ar brūci, ūdensizturīga virsējā kārta, kas darbojas kā baktēriju necaurlaidīga barjera. AQUACEL® Foam pārsējs ir vienīgais putu izstrādājums, kam piemīt komforts, vienkāršība un AQUACEL® dziedinošās priekšrocības.

AQUACEL® Ag Foam pārsējs

AQUACEL® Ag Foam pārsēja priekšrocības:

  1. Ūdensnecaurlaidīgs virsējais slānis, kas ļauj iztvaikot liekajam mitrumu, vienlaikus aizsargājot pret vīrusu / baktēriju iekļūšanu2, ļaujot pacientam iet dušā un vannā.
  2. Mīksts, absorbējošs putu spilventiņš, lai uzlabotu pacienta komfortu un absorbētu lieko šķidrumu.
  3. Hidrošķiedras slānis ar jonu sudrabu, kas saskarē ar brūces šķidrumu veido želejveida vielu un palīdz nodrošināt optimālu vidi brūču dzīšanai.
  4. Pašlīpošs. Maiga silikona līme, kas nodrošina drošu pielipšanu pie ādas, ērtu noņemšanu un zemu ādas kairinājumu un zemu alerģiskas reakcijas līmeni.3