Par SIA “Linus Medical”

Uzņēmums „Linus Medical” nodarbojas ar medicīnas ierīču izplatīšanu un tirdzniecību visā Baltijas reģionā. „Linus Medical” uzņēmējdarbības mērķis ir sekmēt spēcīgas sabiedrības, veselīgas vides un ekonomiskas labklājības veidošanos kā šodien, tā arī nākotnē.
„Linus Medical” ir izveidojusi trīs juridiskas personas – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Katrā valstī uzņēmumu pārstāv savas jomas profesionāļi, kuri jau ilgus gadus veiksmīgi darbojas medicīnas ierīču pārdošanā un tirdzniecībā.
Visās trīs Baltijas valstīs „Linus Medical” pamatdarbība ir medicīnisko ierīču izplatīšana un tirdzniecība. „Linus Medical” Baltijas centrālā noliktava piegādā augtas kvalitātes produktus visām Baltijas valstu lieltirgotavām, kā arī citām iestādēm.
„Linus Medical” klienti ir Baltijas vairumtirgotāji, aptiekas un slimnīcas. Katru dienu „Linus Medical” speciālisti sadarbojas ar dažādām klientu grupām visos trīs Baltijas tirgos: ģimenes ārstiem, ķirurgiem, dermatologiem, onkologiem, farmaceitiem, klīniskām un ambulatorām medmāsām, mājas aprūpes medmāsām u.c.

Sadarbība ar ConvaTec

„Linus Medical” ir ekskluzīvs ConvaTec Inc. produktu izplatītājs un tirdzniecības pārstāvis Baltijas reģionā.
ConvaTec darbību virza izpratne par medicīnas nozari un iejūtība, kā arī iedvesmo veselības aprūpes nozares darbinieki un pacienti, kuri paļaujas uz ConvaTec produkciju. Jau vairāk kā 30 gadus ConvaTec ir pasaules līderis brūču terapijas un stomas aprūpes jomā. Pateicoties darbinieku inovatīvajai
domāšanai un apņēmībai, ConvaTec spēj nodrošināt veselīgāku dzīvi gan tagadējiem pacientiem, gan nākotnes paaudzēm.

Kontakti:

SIA “Linus Medical”
K. Valdemāra iela 33A-3A
Rīga, LV-1010
Latvija
Tālr.: +371 67316323
e-pasts: infoLV@linusmedical.com
www.linusmedical.com/lv

Rekvizīti:

SIA “Linus Medical”
Reģ. nr. 40103200852
Jurid. adrese: K.Valdemāra iela 33A-3A, Rīga, LV-1010
PVN kods: LV40103200852
Kredītiestādes nosaukums: Swedbank
Kods: HABALV22
Konta nr. LV08HABA0551023360674
e-pasts: infoLV@linusmedical.com

Kā mūs atrast:

Ar kājām: K. Valdemāra ielas nams 33A ir iekšpagalmā, kur var nokļūt izejot caur K. Valdemāra ielas 33 nama fasādes ieejas arku, vai arī no Zaļās ielas 4. Iekšpagalmā pie īstajām ieejas durvīm ir “Linus Medical” logo, nāciet uz 2. stāvu un pie durvīm 3A zvaniet.

Ar sabiedrisko transportu: braucot pa K. Valdemāra ielu virzienā no centra, pieturā “Lāčplēša iela” pietur trolejbusi: #3, #5, #11, #25; autobusi: #11, #20; minibusi: #224, #237; ekspressbuss #300.

Braucot pa K. Valdemāra ielu virzienā uz centru, pieturā “E. Melngaiļa iela” pietur trolejbusi: #3, #5, #12, #25; autobuss #11.

Ar velosipēdu: iekšpagalmā ir velosipēdu pieslēgšanas stāvvieta. Dzirnavu un Zaļās ielu krustojumā ir nomas riteņu stāvvieta.

Ar automašīnu: stāvvietas ir Dzirnavu ielā, Zaļajā ielā un Emiļa Melngaiļa ielā. Ievērojiet, ka dažās ielās ir vienvirziena kustība!