GranuFlex® pārsēji

 

Mūsu produktu sortiments ir izstrādāts, lai radītu maigu brūču ārstniecību, sniegtu pacientiem mieru un atvieglotu ikdienu.

Mitra brūču dzīšanas vide uzlabo dzīšanas ātrumu, palielina epitelializāciju, samazina infekciju izplatību, pastiprina kolagēna sintēzi un lielāku makrofāgu parādīšanos brūces pamatnē.

GranuFlex® pārsēji bija pirmie, kuros tika pielietota hidrokoloīdu tehnoloģija.

Ieguvumi

  • Moderni hidrokoloīdu pārsēji maz eksudējošu vai vidēji eksudējošu brūču ārstēšanai.
  • Universāls, ērti lietojams un piemērots dažādu brūču dzīšanas posmu un vairāku brūču veidu ārstēšanai.

GranuFlex® pārsēji nodrošina maigu brūču aprūpi

Nekas nenovērš jūsu uzmanību vairāk kā kaut kas “uz robežas”, un tas var ietekmēt brūču ārstēšanas kvalitāti. Brūču pārsēji atrisina šo situāciju, ja tos pielieto īstajā brīdī, kas palielina veiksmīgas dzīšanas iespējas.

Saskaroties ar mitru brūces virsmu, GranuFlex® pārsēji veido želeju, kas rada optimālu mitru brūču sadzīšanas vidi.

  1. Ārējais slānis ir ūdensnecaurlaidīgs un sargā brūci no baktērijām un vīrusiem.
  2. Putu slānis ir izveidots, lai nodrošinātu gan termisku, gan mehānisku brūces aizsardzību.
  3. Patentētais hidrokoloīdā maisījuma adhezīvs, saskaroties ar brūces eksudātu, absorbē to un veido mīkstu, mitru želeju.
  4. Radot mitru vidi, pārsējs palīdz dzīšanas procesā un nomierina nervu galus, samazinot brūcē sāpes, kā arī samazina sāpes pie pārsiešanas1.
  5. GranuFlex® pārsējus var atstāt uz brūces nepārtraukti līdz septiņām dienām, ja vien tie neizraisa diskomfortu, nav noplūdes vai nav klīnisku infekcijas pazīmju.

*Mākslinieka interpretācija

GranuFlex® hidrokoloīdu pārsējs

GranuFlex® hidrokoloīdu pārsejs ir sterils, mitrumu aizturošs brūču pārsējs, viegli vai vidēji smagi sulojošu brūču ārstēšanai.

GranuFlex® pārsējs absorbē brūces eksudātu un pretēji tradicionālajiem pārsējiem rada mitru vidi, kas:

  • veicina ķermeņa dabisko dziedniecisko procesu;
  • palīdz atbrīvot brūci no dzīvotnespējīgajiem audiem (autolītiskā atmirušo audu noārdīšanās), netraumējot jaunizveidojušos audus.

GranuFlex® Bordered pārsējs

GranuFlex® Bordered jeb konturētais GranuFlex® ir pašlīpošs hidrokoloīdu pārsējs ar papildus plākstera malu ap GranuFlex® saliņu. Īpaši piemērots pie izgulējumiem un vietās, kur pārsējam nēsāšanas laikā ir tendence atlipināties. Tam piemīt visas GranuFlex®  īpašības.

GranuFlex® Extra Thin pārsējs

GranuFlex® Extra Thin ir hidrokoloīdu pārsējs, kas paredzēts viegli eksudējošu brūču ārstēšanai un profilaktiskai ādas aizsardzībai.

GranuGel® hidrogēls 15 g

GranuGel® paredzēts daļēja un dziļu brūču, piemēram, kāju čūlu un izgulējumu ārstēšanai. Gēls rada mitru, dziedējošu vidi, kas veicina bojāto audu autolīzi.