FoamLite™ ConvaTec pārsēji

Foam Lite Layered Dressing

Viegli un ērti katru dienu

Paredzēts maz eksudējošu vai neeksudējošu, hronisku un akūtu brūču dziedēšanai. FoamLite™ ConvaTec pārsējs ir plāns putu pārsējs ar ūdensizturīgu ārējo poliuretāna plēvi un absorbējošu putu spilventiņu ar perforētu, maigu, ādai draudzīgu silikona līpošo slāni.

FoamLite™ ConvaTec pārsējs ir elastīgs un pielāgojas1 ķermenim pat vietās, kur to grūti uzlīmēt vai traucē apģērbs.

Trīs sinerģiski slāņi

① Maigs ūdensizturīgais slānis pret ūdeni, baktērijām un vīrusiem.
② Plāns un elastīgs putu slānis, kas paredzēts neliela daudzuma eksudāta absorbēšanai un mitras vides uzturēšanai brūcē, nodrošinot dzīšanu.
③ Perforēts, maigs, ādai draudzīgs silikona līpošais slānis, kuru viegli uzlikt atkārtoti, netraumējot brūci un audus ap brūci pārsēja noņemšanas reizēs.

FoamLite™ pārsējs

Pirmās izvēles pārsējs pie brūcēm, kas jāpasargā līdz pilnai sadzīšanai. Lietojiet to uz ķirurģiskām brūcēm, uz šuvēm, plēstām brūcēm, kas nav jāšuj, uz brūcēm pēdējā dzīšanas stadijā un uz citām seklām brūcēm. Paredzēts maz vai neeksudējošu, hronisku un akūtu brūču dziedēšanai. FoamLite pārsējs ir plāns putu pārsējs ar ūdensizturīgu ārējo poliuretāna plēvi un absorbējošu putu spilventiņu ar perforētu, maigu, ādai draudzīgu silikona līmi.1 FoamLite pārsējs ir elastīgs un pielāgojas1 ķermenim pat vietās, kur to grūti uzlīmēt vai traucē apģērbs.

Lūdzu skatiet Aquacel® Foam vai FoamLite pilnu instrukciju, kas pievienota iepakojumā.

    1. In Vitro performance characteristics of FoamLite, ConvaTec WHRI 4680 MS 132.  04/25/16 data on file, ConvaTec Inc.