AQUACEL® Ag+ Extra™ pārsējs

AQUACEL® Ag+ Extra™ brūču pārsējs ir piemērots vidēji vai izteikti eksudējošām brūcēm, inficētām un neinficētām brūcēm. Modernais pārsējs ir ražots, izmantojot divas inovatīvas tehnoloģijas. Hydrofiber® tehnoloģija nodrošina pārsēja izcilo spēju sevī absorbēt un noturēt lielu šķidruma daudzumu, kā arī nodrošina mitru brūces dzīšanas vidi. More than silver tehnoloģija efektīvi apkaro bioplēvi un brūces infekcijas. Virsmaktīvās vielas šķidina grūti apkarojamo bioplēvi, bet pārsējā esošie sudraba joni iznīcina baktērijas, šķeļot to sieniņas un kodolus. Šo visu faktoru kopums ļauj brūcei kvalitatīvi dzīt.

AQUACEL® Ag Foam pārsējs

AQUACEL® Ag Foam pārsēja priekšrocības:

  1. Ūdensnecaurlaidīgs virsējais slānis, kas ļauj iztvaikot liekajam mitrumu, vienlaikus aizsargājot pret vīrusu / baktēriju iekļūšanu2, ļaujot pacientam iet dušā un vannā.
  2. Mīksts, absorbējošs putu spilventiņš, lai uzlabotu pacienta komfortu un absorbētu lieko šķidrumu.
  3. Hidrošķiedras slānis ar jonu sudrabu, kas saskarē ar brūces šķidrumu veido želejveida vielu un palīdz nodrošināt optimālu vidi brūču dzīšanai.
  4. Pašlīpošs. Maiga silikona līme, kas nodrošina drošu pielipšanu pie ādas, ērtu noņemšanu un zemu ādas kairinājumu un zemu alerģiskas reakcijas līmeni.3